Günümüz teknolojisiyle beraber tüm her şey artık internet ortamına taşınmış durumda. Haliyle Ticaret hanelerimizin de büyük bir kısmı artık sanallaşmış ve E-Ticaret Yöntemine geçmiştir. Bizim amacımız sanal ortamda gelişen teknolojiyi takip ederek Web site ve uygulamalarınızın bu teknolojiye senkronize bir şekilde çalışmasını ve sizleri daha çok müşteriye ulaştırmaktır.
İnternette bir çok SEO veya E-Ticaret firmasına rastlayabilirsiniz fakat bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliğimiz, işimize verdiğimiz önem ve yaptığımız çalışmalardaki süreklilik ve olumlu sonuç alma detayıdır. Daima sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ederek firmanızı temsil edecek web sitenizin son kullanıcılara güven vermesini sağlamak, günvenli alışveriş ortamını oluşturmak ve bu hizmetinizi arama motorlarında en iyi sıralara ulaştırmak bizim en birinci vazifemizdir.

Tems Bilişim Hizmetleri

Firmamız kurulduğu tarihten itibaren, ne yaptığını bilen emin adımlarla ve gururla kendini geliştirerek hizmetlerine yenilerini eklemeye aynı zamanda o alanlarda uzmanlaşmaya devam etmektedir.

2003

Kuruluş
Firmamız Tems Bilgisayar adı altında bilgisayar donanım ve yazılım üzerine kuruldu.

2005

Araştırma Çalışmaları
Henüz web sitelerinin yaygın olmadığı dönemlerde ileriye yönelik araştırmalar yapıldı.

2009

Geliştirme ve Uygulama
Kullanıcıya özel ve o döneme ait güncel ve özgün tasarımlar yapıldı ve uzun yıllar güncellenerek kullanıcılara destek verildi.

2015

Güncelleme ve Yenilikler
CSS kullanılarak web siteleri için responsive tasarımlar ve son kullanıcıya yönelik B2B bayi yazılımları üretildi.

2018

Gelişim ve Büyüme
Kadromuza yeni takım arkadaşları ve bir çok yeni proje dahil ederek firmamız Tems Bilişim Hizmetleri olarak tekrar gelişme göstermiştir.