Yükleniyor...

Aydınlatma Metni

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Aydınlatma Metni

Aydınlatma Metni

Tems.Com.Tr bir hosting ve mail server sağlayıcısıdır. Bu hizmetler, hiç bir aracı kurum olmadan sunucu üzerinden direk tarafınıza sağlanır. Kesinlikle arada veya arka planda hiç bir firma yoktur. Bu sayede kullanmakta olduğunuz hizmeti, kalitesine göre en uygun fiyata ve tüm şeffaflığı ile birlikte kullanabilirsiniz. Sunucularımız yüksek donanıma ve SSD disklere sahip, teknolojiyi yakından takip eden cihazlardan oluşmaktadır. Periyodik bir şekilde yazılımsal ve donanımsal olarak bakımları yapılmaktadır.

Mail Server kısmında 7 gün 24 saat teknik destek alabileceğiniz uzman personelimiz bulunmaktadır. Sürekli güncellenen ve temiz tutulan ip adreslerimiz sayesinde mail trafiğiniz sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Olası black list, veya spam saldırısı gibi durumlarda Ticket sisteminden destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde bilgi ve yardım alabilirsiniz.